Wizualizacje architektoniczne budynku – Domu spokojnej starości

Wizualizacje architektoniczne budynku – Domu spokojnej starości

Zapraszamy do obejrzenia wizualizacje architektoniczne budynku pełniącego funkcje domu spokojnej starości. Dawna szkoła, została w ciekawy sposób przekształcona przez architekta i rozbudowana. Nowoczesny ale ciepły wygląd sprawi, że nie tylko pensjonariusze ale wielu z nas poczułoby się w takim miejscu jak u siebie w domu.

Na dole zlokalizowano gabinety lekarskie, sale masażu, spa, sale do ćwiczeń grupowych, jadalnie oraz ciekawe patio – przedłużenie jadalni. Na piętrze natomiast będą tylko pokoje dla pensjonariuszy.

Ale ten projekt to nie tylko budynek. Architekci zadbali również o otoczenie i zieleń. Zarówno dookoła budynku jak i w patio.

Wizualizacje architektoniczne budynku

Od strony ogrodu zlokalizowano staw z wyspą i malowniczym drewnianym mostkiem. Całość ozdabia roślinność. Kwitnące krzewy oraz roślinność typowo wodna. Staw taki nie tylko dobrze wygląda i jest wspaniałym miejscem do wypoczynku ale również poprawia mikroklimat miejsca.

Budynek jest podzielony na sekcje – gospodarcze, części wspólne, gabinety, sale ćwiczeń oraz pokoje. Wszytko dobrze rozplanowane i przemyślane. Duże okna sprawiają, że otaczający krajobraz oraz ogród niemal wchodzą do budynku. Wraz z drewnianą elewacją całość zaciera granice pomiędzy wnętrzem i zewnętrzem, tworząc wspaniałą architektoniczną przestrzeń do życia.

Budynek zlokalizowana w zacisznym miejscu pośrodku lasów i pól to na pewno wymarzone miejsce do spędzania czasu podczas jesieni życia. Która wcale nie musi być deszczowa lecz słoneczna i kolorowa jak nasza Polska kochana jesień kiedy złoci się i czerwieni na drzewach.

Poniżej prezentujemy najciekawsze ujęcia. W niedługim czasie zaprezentujemy Państwu również animacje reklamową tego obiektu. Półtora minutowy film ukazujący również wnętrza. Więc bądźcie czujni.

wizualizacje architektoniczne - patio 1
Kameralne patio
wizualizacje architektoniczne - wejście
Widok na wejście główne
wizualizacje architektoniczne budynku
Ogród ze stawem
wizualizacje - ogród
Staw oraz ścieżki w ogrodzie
wizualizacje 3d patio
Widok na jadalnie w patio

Preparing

virtual

reality