Czysta wizualizacja 3d – PURO

Czysta wizualizacja 3d – PURO

Katowice to jedno z najbardziej i najprężniej rozwijających się miast Polskiego zagłębia czarnego złota – Śląska. Polska marka hoteli PURO planuje otworzyć tam nowy hotel. Pomaga w tym czysta wizualizacja 3d.

Wizualizacje architektoniczne dla hotelu PURO wykonywaliśmy na zlecenie firmy projektującej zieleń w hotelu – tak tak w hotelu. I nie chodzi tu wcale o doniczki na korytarzach a prawdziwe wiszące ogrody na kilku tarasach hotelu.

Z uwagi na to “Czysta Wizualizacje 3d” miała przedstawiać owe ogrody i ich niesamowite zagospodarowanie. Na jednym z tarasów mamy kawiarnię, trawnik rekreacyjny do ćwiczeń, a nawet szklarnie z egzotycznymi gatunkami roślin.

wizualizacja 3d ogrodów na dachu
Szklarnia na tarasie

Wypoczynek w śród zieleni – czysta wizualizacja 3d

Hotel dla swoich gości oprócz czystych pokoi będzie miał do dyspozycji piękne tarasy z możliwością wypoczynku w śród zieleni. Natomiast zaprojektowane kwitnące gatunki roślin mają za zadanie “zaprosić” do hotelu motyle i pszczoły.

Zanurzony w zieleni, na najwyżej kondygnacji wspaniałego hotelu gość, będzie mógł zapomnieć, że znajduje się w przemysłowej stolicy Polski.

Miejmy najdzie, że inwestor w trakcie budowy nie zrezygnuje ze wspaniałych ogrodów, które z pewnością podniosą prestiż i inwestycji i jednocześnie rozsławią Katowice.

wizualizacja architektoniczna wiszące ogrody PURO

Czysta wizualizacja 3d

Łącznie w ramach zlecenia wykonaliśmy 4 wizualizacje 3d zielonych tarasów hotelu. Jednakowoż projekt tak nam się spodobał, że na własny użytek zrobiliśmy dodatkową wizualizacje. Ponad to, zapraszamy także na stronę zleceniodawcy firmy Kunszt po kolejne zielone inspirację.

Podsumowując poniżej prezentujemy pozostałe ujęcia. Czy zechcieliby Państwo wypoczywać w takim hotelu? My bardzo. A nie jedna osoba chciałby by mieć takie ogrody u Siebie na dachu. Przy dzisiejszych możliwościach technicznych i najnowocześniejszych technologiach jest to jak najbardziej możliwe.

wizualizacja architektoniczna hotelu
Wiszące ogrody
wizualizacja 3d - ogrody na dachu
Czysta wizualizacja 3d – ogród na dachu cudowne miejsce do spotkań biznesowych

Pin It on Pinterest